Janno Trump Clarity Ensemble on Janno värskeim muusikaline projekt, milles kohtuvad karge põhjamaise soundiga klaveritrio ning õrna ja kammerliku kõlaga keelpillikvartett. Autor proovibki oma uuemas loomingus leida ühisosa improvisatsioonilise ja klassikalise muusika vahel.

Oma loomingus on Janno alati püüdnud balansseerida hingelist ja kehalist muusikakogemust. Kui bändile JT Conception kirjutatud muusikas on hingeline aspekt sageli varjunud rütmiliste ja kaasahaaravate funkigruuvide taha, siis Clarity Ensemble, nagu nimigi ütleb, toob autori mõtted publikuni selgelt ja vahetult, võimalikult akustilisel ja naturaalsel moel. Uus loominguline periood on inspireeritud põhjamaise elu kargusest, selle ilust ja Eesti loodusest. Kuna kogu kontsertkava komponeeris Janno Hollandis elades, peegeldub selles eemaltvaatav pilk kodumaale ja oma juurtele.

Kollektiivi esimene album "Up North" tuli välja 18. aprillil ja on kättesaadav plaadipoodides üle Eesti, lisaks kõikidel voogedastusplatvormidel ja ka Bandcamp'is. Albumil teeb külalisena kaasa ka tuntud Rootsi jazzvokalist Viktoria Tolstoy.

Koosseis:
Janno Trump - basskitarr, kompositsioonid
Joel-Rasmus Remmel - klaver
Ramuel Tafenau - trummid
Linda-Anette Verte - viiul
Mari-Katrina Suss - viiul
Ann Mäekivi - vioola
Andreas Lend - tšello